Форуми Обговорення порталу Події
  • Тема: Квартал 95 в Празi, 21 березня 2017

    Повернутись До Тем:
    (0 rates)
    • 18 лютого 2017 р. 13:35:13 CET
    • Квартал 95 в Празi, 21 березня 2017

      Квартал 95 дает представление в Праге, в театре Губерния.

      Билеты там, где они в Чехии всегда. Цена чуть дешевле, чем в Украине напрммер в Жовтнэвом, (но это только из за того, что вся выручка перечисляется через кросс-курс не на офшоры, а в Украину. ) То есть +/- 2000 крон или+/- 2000 гривень. Я купил.. Какое место - нескажу.

      Ця публікація відредагована Учасника Видалено в 18 лютого 2017 р. 13:38:27 CET
    • 18 лютого 2017 р. 14:13:41 CET
      • Публікація(ї)
        15
      • Дякую(ємо)
        3
      • Подякував(ли)
        8
      • cR(s)
        1 0

      Untitled title

      Шановний, ви порушили одразу кілька правил Порталу.

       

      1. Мова спілкування - виключно УКРАЇНСЬКА.

      2. Тут будуть ті, хто не бояться показувати своє обличчя. Відповідно, попрошу вас вказати ім'я, прізвище та особисте фото. Розумію, що це може бути неприйнятним для вас, але це умова присутності на порталі. Ще раз - тут формується спільнота людей, які не ховаються.

       

      У вас є час до кінця дня, щоб виправити цей допис та інформацію у власному профілі.

       

      Стосовно 95 кварталу. Їх тут не буде. Доки явно не зміниться українофобське ставлення команди 95 кварталу - вони нам не друзі.

    • Відслідковувані користувачі говорять дякую для uaportal для цієї корисної публікації:
    • 18 лютого 2017 р. 14:57:53 CET
    • Untitled title


      Я вас зрозумiв. Здаєся в цитатах, згiдно правил, мова оригiналу тут не заборонена? Тодi, з вашого дозволу, я процитую:

      Я вас понял. Вы очень беспечно устроились, если вас за вашу проукраинскую позицию вас еще не достали здешние ватники звонками по ночам с угрозами.

      Вы не сможете писать остро, писать неангажированно, откровенно до конца, если будет так открыты и уязвимы. Это вам не дома. Я тут немного, всего каких то дохлых 20 лет, но на себе и на детях своих знаю как могут быть "безобидны" преследования украинцев в Чехии представителями россии здесь же в Чехии. Ультиматумов, в отличии от вас, на счет языка общения, ставить не буду. Мирно уйду сам. Я жертва времени. 50 лет меня среда склоняла к тому, что бы писать, читать и даже думать на русском, то сколько мне надо времени, что бы вернутся на круги своя? Если вы не намерены толеровать, то мне будет невозможно писать быстро, остро, честно, неагажированно, умело подбирать слова, что бы донести мысль, которая оказывается совершенно не интересна, если она высловлена ... на ворожiй  мовi.

      А на счет квартала, то вам надо (надо - это ненавязчиво рекомендую, а не учу жить) очень хорошо осмотреться вокруг себя. Что есть проукраинский контент, а что ватный, шовинистический, вражеский. Если у вас вот эта финальная песня, в исполнении квартала не прошибают слезу(дослушайте, не игнорируйте. Особенно последний куплет) то я очень усомнюсь искренности вашей про-украинской позиции из Чехии. Вы публичной ненавистью к ним в Чехии, хотите доказать сообществу, что вы любите Украину, а они нет? Что вы друзья Украины, а они нет? Ваше поведение сплотит вокруг Украины её сторонников или разобщит?

      И я не понимаю, Папа...мы любим Украину, маму.

      Це, по-вашому, українофобське ставлення команди 95?

      Вiдео в стандартний спосiб вставити непоталанило. Як i цитату. Чим спиймання посту зовсiм не виразне.

       

      Ця публікація відредагована Учасника Видалено в 18 лютого 2017 р. 15:00:50 CET
    • 18 лютого 2017 р. 15:10:53 CET
      • Публікація(ї)
        1
      • Дякую(ємо)
        0
      • Подякував(ли)
        0
      • cR(s)
        0 0

      Untitled title

      І це вірно.До чого призводить багаторічне ігнорування мови- здається, всі вже побачили. Давайте створювати і підтримувати україномовне середовище хоча б тут. "Як парость виноградної лози плекайте мову"!!! Щодо 95 кварталу- підтримую! Дешевий гумор низької якості і антиукраїнського спрямування.В бан!

    • 18 лютого 2017 р. 15:35:51 CET
      • Публікація(ї)
        6
      • Дякую(ємо)
        1
      • Подякував(ли)
        2
      • cR(s)
        0 0

      Untitled title

      Може шановна адміністрація пояснить, чому таке ставлення до російської мови?

      Моя особиста думка - розділяти громадян однієї країни саме за мовною ознакою - це слабкість. Треба дивитись на справи, а не на мову. Дуже багато російськомовних патріотів - синів своєї Батьківщини захищають країну на сході від орків, та, на жаль, не менше україномовних "горе-патріотів", тільки базікають, і єдине, що "дуже добре" роблять - ділять людей на сорти, наліплюючи ярлики. Для ідентифікації "свій-чужий" - використовують тільки знання/незнання мови, і не більше, життєві подробиці їх не цікавлять.

      Сумно.

      Ця публікація відредагована Ondřej Benešovsky в 18 лютого 2017 р. 15:36:59 CET
    • 18 лютого 2017 р. 15:51:34 CET
      • Публікація(ї)
        15
      • Дякую(ємо)
        3
      • Подякував(ли)
        8
      • cR(s)
        1 0

      Untitled title

      Ми поважаємо вашу думку. Нікого ділити на сорти не збираємось. Але ми бачимо до чого призвело толерування експансії російської мови в Україні.

      Порталів для російськомовних - море. Російськомовні знайдуть місце, де їм буде комфортно. На жаль, якщо людина хоче бути в україномовному середовищі - в неї майже немає шансів.

      Ми хочемо цю ситуацію виправити. Російськомовним патріотам України буде не складно

      - вивчити українську

      - знайти інший ресурс

      Варіанти є.

      Серед команди порталу... більшість людей раніше була російськомовною. Ми й досі робимо прикрі помилки. Про зневагу до російськомовних не може бути й мови.

      Ми робимо те, що вважаємо за потрібне. І раді, що ми не самі :)

      Дякуємо за те, що ви з нами. Ви розумна людина, не поспішайте на нас "ображатися" ;)

    • 18 лютого 2017 р. 17:05:52 CET
      • Публікація(ї)
        16
      • Дякую(ємо)
        0
      • Подякував(ли)
        7
      • cR(s)
        1 0

      Untitled title

      Андрію, ти правильно кажеш, але ми не в Україні, і хоча поділ на 2 табори за мовою сюди теж проектується, але ситуація тут ще складніша. Багато українців перейшли на чеську, чи, наприклад, по роботі на англійську. Їхні діти практично не мають стимулу спілкуватись українською, бо вона не має стосунку до їхнього життя. Їм теж можна дозволити писати їхніми мовами на цьому порталі. Всі ж зрозуміють :) Але тоді це буде ще один Фейсбук, де й так всі пишуть, як їм заманеться. І для чого тоді портал робити окремий? Тому це добра їдея обмежити спілкування однією мовою і зосередитись на створенні якісного україномовного контенту. А то всі нарікають, що контенту немає, але хтось же його створювати має. 

      Гарний приклад такого підходу - сайт Гуртом і його Толока. На початку зусилля їхніх ентузіастів здавались Сізіфовою працею. А зараз - це основне джерело україномовного контенту в мережі.

    • 18 лютого 2017 р. 17:37:43 CET
      • Публікація(ї)
        10
      • Дякую(ємо)
        7
      • Подякував(ли)
        0
      • cR(s)
        0 0

      Untitled title

      російськомовних ресурсів дуже багато, хочеться мати хоч один україномовний простір!

      Ця публікація відредагована Олег Курлюк в 18 лютого 2017 р. 17:43:33 CET
    • 18 лютого 2017 р. 21:02:41 CET
      • Публікація(ї)
        6
      • Дякую(ємо)
        1
      • Подякував(ли)
        2
      • cR(s)
        0 0

      Untitled title

      uaportal сказав:

      У вас є час до кінця дня, щоб виправити цей допис та інформацію у власному профілі.

      Стосовно 95 кварталу. Їх тут не буде. Доки явно не зміниться українофобське ставлення команди 95 кварталу - вони нам не друзі.

       

      Шановна адміністрація! Мене, як користувача, який зареєструвався, щоб ділитись своїми думками зі спільнотою на цьому ресурсі, цікавлять два процитованих моменти:

      1. "Є час до кінця дня", але обліковий запис був відключений, майже відразу. На якій підставі (якого пункту правил)  користувач був відключений, замісь того, щоб отримати можливість виправити інформацію? На мій погляд, це відбулося не за правилами, які вами написані. Для чого тоді правила?

      2. 95 квартал. На жаль, не знайшов про це в правилах, тому мені зовсім незрозуміла реакція, як модератора, що наліпив ярлик без надання пояснень, так і інших учасників спільноти. Маю на увазі репліки "Бан!", тощо. Перекладу цього іноземноного слова в правилах, на жаль, не знайшов, як і дозволу його використовувати. Але зауважень, на диво, не було... Можливо, це написав ще один з модераторів? Тоді якщо модератор порушуе власні правила, як можна вимагати щось від інших? 

       

      Ця публікація відредагована Ondřej Benešovsky в 18 лютого 2017 р. 21:19:44 CET
    • 18 лютого 2017 р. 21:17:16 CET
      • Публікація(ї)
        6
      • Дякую(ємо)
        1
      • Подякував(ли)
        2
      • cR(s)
        0 0

      Untitled title

      Роман Ковбасюк сказав:

      Їхні діти практично не мають стимулу спілкуватись українською, бо вона не має стосунку до їхнього життя.

      Це залежить від батьків, і тільки. Мені сумно, що ти таке написав, що "не має стосунку" до життя. Не так важливо, на якій мові розмовляють з друзями/вчаться в школі діти. Чеська в Чехії - це нормально. Ненормально - коли діти вчаться в англійскій школі, або, не дай боже, в Чехії в російській школі при консульстві.

      Для збереження традицій важливо, на якій мові вони розмовляють з батьками. Мова - це основа культури. Це не якась там мода, щоб якимось чином відрізнятись від росіян/російськомовних або тільки писати на форуми, продовжуючи в роботі і в родині використовувати чеську, англійську, тощо, тільки тому, що так всім комфортніше.

      Треба приклад? Зверни увагу на Канаду, де емігранти в третьому поколінні розмовляють українською, краще, ніж деякі українці, що переїхали в Чехію рік-п"ять-десять років тому, не кажучи вже своїх дітей.

      Ця публікація відредагована Ondřej Benešovsky в 19 лютого 2017 р. 09:02:09 CET
    • 19 лютого 2017 р. 10:34:43 CET
      • Публікація(ї)
        15
      • Дякую(ємо)
        3
      • Подякував(ли)
        8
      • cR(s)
        1 0

      Untitled title

      Ondřej Benešovsky сказав:
      uaportal сказав:

      У вас є час до кінця дня, щоб виправити цей допис та інформацію у власному профілі.

      Стосовно 95 кварталу. Їх тут не буде. Доки явно не зміниться українофобське ставлення команди 95 кварталу - вони нам не друзі.

       

      Шановна адміністрація! Мене, як користувача, який зареєструвався, щоб ділитись своїми думками зі спільнотою на цьому ресурсі, цікавлять два процитованих моменти:

      1. "Є час до кінця дня", але обліковий запис був відключений, майже відразу. На якій підставі (якого пункту правил)  користувач був відключений, замісь того, щоб отримати можливість виправити інформацію? На мій погляд, це відбулося не за правилами, які вами написані. Для чого тоді правила?

      2. 95 квартал. На жаль, не знайшов про це в правилах, тому мені зовсім незрозуміла реакція, як модератора, що наліпив ярлик без надання пояснень, так і інших учасників спільноти. Маю на увазі репліки "Бан!", тощо. Перекладу цього іноземноного слова в правилах, на жаль, не знайшов, як і дозволу його використовувати. Але зауважень, на диво, не було... Можливо, це написав ще один з модераторів? Тоді якщо модератор порушуе власні правила, як можна вимагати щось від інших? 

       

      1. Після вимоги переписати пост українською мовою, людина написала ще кілька текстів російською. Навіть тут можете побачити наступну її відповідь.

      2. Правила будуть доповнені, будуть внесені зміни:  складно передбачити все до початку роботи ресурсу.

      3. Давайте подумаємо разом. Як правильно це сформулювати? "95 квартал, Ані Лорак, Настя та Потап та інше подібне(допоможіть правильно назвати людей, колективи, чий світогляд, діяльність є відверто антиукраїнським). Можете про це писати в себе в стрічці, але РОЗМІЩУВАТИ СТАТТІ, ПОДІЇ  та інші текстові,аудіо/відеоматеріали адміністрація порталу не буде". Саме про це і було сказано цьому учаснику. Він написав у форум. Порушення тут не було. Йому було пояснено, що ми на сайті розміщувати таку подію не будемо.

       

      Раджу почитати правила на найпопулярнішому російськомовному ресурсі Чехії(до речі, там зареєстровано дууууже багато українців. спілкування українською забороняється)

      Прочитайте уважно. Особливо перший абзац.

      http://www.gid.cz/obshenie/pravila.html

    • Відслідковувані користувачі говорять дякую для uaportal для цієї корисної публікації:

    Легенда Іконки та Права Форуму

  • Тема має відповіді
    Гарячі теми
    Тема непрочитана
    Тема не має жодних відповідей
    Закрити тему
    BBCode  відчинено
    HTML  відчинено
    У вас немає прав публікувати чи відповідати у цій темі
    У вас немає прав редагувати цю тему
    У вас немає прав для видалення теми
    У вас немає прав для затвердження публікації
    У вас немає прав, для створення наліпок для теми
    У вас немає прав для закриття теми
    У вас немає прав для переміщення теми

Додати Репутацію

Ви бажаєте додати оцінку цьому користувачу за цю публікацію?

або відмінити