Форуми Обговорення порталу Форуми
  • Тема: Подача документів у Львові

    Повернутись До Тем:
    (0 rates)
    • 7 травня 2017 р. 17:07:23 CEST
      • Публікація(ї)
        1
      • Дякую(ємо)
        0
      • Подякував(ли)
        0
      • cR(s)
        0 0

      Подача документів у Львові

      Доброго дня! Цікавить питання щодо подачі документів у Львові. Наш потенційний роботодавець повідомив, що потрібно відвідати консульство з документами в понеділок з 14:00 до 16:00. Телефоном в консульстві повідомили, що прийом буде здійснено в порядку живої черги. Начиталася "страшилок" в інтернеті, що місце в черзі продають по 1000 євро. Чи стикався хтось з такою ситуацією, можливо маєте безцінний досвід, - поділіться! Буду надзвичайно вдячна.   

    • 8 травня 2017 р. 09:50:53 CEST
      • Публікація(ї)
        1
      • Дякую(ємо)
        6
      • Подякував(ли)
        0
      • cR(s)
        0 0

      Untitled title

      Вітаю, досвіду з цим не маємо, так як живемо в Празі. Будемо дізнаватись у консульстві на майбутнє.  1000€ за місце в черзі! Це круто! :( Треба такі заробітки перекривати.
       На мій погляд, Вас це не стосується.  Швидше всього, Вам потрібно бути в зазначений термін з 14:00 до 16:00 і чекати виклику в черзі. Ще краще перестрахуйтесь  у консульстві, якщо Ви в тій черзі будете стояти, то де гарантія, що попадете до них з 14:00 до 16:00 в той самий понеділок? Напишіть нам потім будь ласка, як все пройшло. Дякуємо і УСПІХІВ!!! ;) 
      Ця публікація відредагована Галина Андрейців в 8 травня 2017 р. 10:02:05 CEST
    • 2 січня 2018 р. 23:35:37 CET
      • Публікація(ї)
        1
      • Дякую(ємо)
        0
      • Подякував(ли)
        0
      • cR(s)
        0 0

      Untitled title

      Вітаю, в мене є таке питання, мії чоловік працює у Чехії, ми з неповнолітньою дочкою живемо в Україні, але я також хочу поїхати працювати до Чехії і вивезти з собою дочку. Скажіть будь ласка які документи мені потрібні, щоб вивезти та офіційно зареєструвати дитину на території Чеської республіки? Дуже дякую

    Легенда Іконки та Права Форуму

  • Тема має відповіді
    Гарячі теми
    Тема непрочитана
    Тема не має жодних відповідей
    Закрити тему
    BBCode  відчинено
    HTML  відчинено
    У вас немає прав публікувати чи відповідати у цій темі
    У вас немає прав редагувати цю тему
    У вас немає прав для видалення теми
    У вас немає прав для затвердження публікації
    У вас немає прав, для створення наліпок для теми
    У вас немає прав для закриття теми
    У вас немає прав для переміщення теми

Додати Репутацію

Ви бажаєте додати оцінку цьому користувачу за цю публікацію?

або відмінити